MODNE I WYGODNE ROWERY ELECTRA – AMSTERDAM


All-ONS_2464581-paparazzi_Ola_Ciupa

Z rowerem jest podobnie jak z samochodem. Odzwierciedla on charakter, styl i pasję życia swojego właściciela.  Jak więc wybrać ten, który będzie dla nas idealny?

Stylowe rowery to te , które swoim wyglądem przypominają te z lat 20., 30. zeszłego stulecia, a dodatkowo są kolorowe i niepowtarzalne. Takie są właśnie rowery Electra.  Wyróżnia je fakt, że dodając do nich stylowe dodatki  i akcesoria stają się prawdziwym dziełem sztuki. Osoby wybierające właśnie tego typu stylowe rowery są z reguły miłośnikami wszystkiego co piękne i nietuzinkowe.

Każdy kto decyduje się, by jego środkiem transportu  została stylowa Electra  decyduje się nie tylko na to, by uprawiać zdrowy tryb życia, ale też manifestuje swoją filozofię życiową. Rowery Electra są  symbolem zamiłowania do określonego stylu i świetnym sposobem do pokazania się z jak najlepszej, modnej strony.

Dzisiaj – Kolorowa klasyka– to propozycja dla wszystkich, którzy stawią na model „ holenderka w niecodziennym kolorowym wydaniu. Tu Electra zasypuje nas paletą barw, kwiatów i motywów dla tych, którzy z na świat chcą patrzeć przez różowe okulary i z uśmiechem na ustach. Mamy tu na myśli modele z serii AMSTERDAM w wersji dla niej i dla niego. Na zdjęciu Ola Ciupa która wybrała rower Electra Amsterdam Joyride w wersji 3-biegowej.

Related Posts