ELEKTRYCZNY TYDZIEŃ W AKTIV SPORT.


NOT TO BE COMBINED WITH ANY OTHER OFFERS. ONE COUPON PER PERSON.

ELEKTRYCZNY TYDZIEŃ. Do końca czerwca dostaniesz 15% rabatu na zakup roweru elektrycznego marki Electra i BH Bikes. Zapraszamy na jazdę próbną!

 

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW ELECTRA – JEDYNA W WARSZAWIE


19

📣 Zapraszamy Was do wypożyczalni rowerów Electra📣Jeśli masz wątpliwości co do zakupu roweru Electra Bicycle Company, wypożycz go na dzień, weekend, godzinę i poczuj jaki komfort oferuje #Electra. Wypożyczalnia czynna jest w godzinach pracy sklepów. Zapraszamy do dwóch punktów w Warszawie. Wszystkie szczegóły znajdziesz na: http://bit.ly/wypozycz_electre

KONKURS ELECTRA – ZAPRASZAMY NA FACEBOOK’a


18485842_1465048720182216_1731506559314773111_n

Uwaga KONKURS

Chcesz wygrać kubek termiczny i czapkę z daszkiem z limitowanej kolekcji Electra Bicycles? Jeśli tak to musisz tylko polubić post, nasz fanpage Aktiv Sport i najważniejsza kwestia……musisz wrzucić w komentarzu pod postem na naszym Facebook’u swoje zdjęcie z rowerem Electra w roli głównej 🙂🌺🎧

Spośród wszystkich nadesłanych fotografii wybierzemy jedną której autor dostanie od nas nagrody :)

Pogoda dopisuje wiec czekamy na wasze zdjęcia do końca maja 31.05.2017 do godziny 23:59.

Powodzenia

Regulamin konkursu: http://bit.ly/konkurselectr

WEEKEND MAJOWY – ZAMKNIETĘ


kl

ROWERY ELEKTRYCZNE BH – ROWER ELEKTRYCZNE WARSZAWA


Projekt bez tytułu(3)

Rowery elektryczne BH w Warszawie i sklepach AKTIV SPORT.  Dzięki współpracy naszego sklepu i serwisu z hiszpańską firmą BH mamy możliwość bezpłatnego testowania rowerów elektrycznych z serii E-MOTION.
Nazwa Marki BH to po prostu inicjały jej założyciela Beistegui Hermanos. Firma rozpoczeła swoją działalność w Eibar (Guipuzkoa, Hiszpania) w 1909 roku i początkowo zajmowała się produkcją broni. Dzisiaj BH jest lider w dziedzinie innowacji technologicznych opracowanych przez IDM, takie jak seria Neo ram Ultralight i podwójne zawieszenia Lynx w rowerach MTB, pozwoliło dopasować ofertę do wymagań stawianych przez entuzjastów dwóch kół. 100 lat później, rodzina Beistegui jest wciąż na czele BH i nadal utrzymuje istotę firmy, która pozostaje wierna wartościom takim jak: innowacja, badania i rozwoju technologiczny; odpowiedzialności społeczna i środowiskowa; Dynamika, zaangażowanie, rzetelność i wiarygodność; a przede wszystkim pasja do rowerów. A wszystko to w celu dalszego oferowania produktów sportowych i zdrowotnych na całym świecie.
Zapraszamy na jazdę próbną! Rowery elektryczne BH w Warszawie!

NOWA KOLEKCJA ROWERÓW ELECTRA – ROWERY ELECTRA W WARSZAWIE


NOWA KOLEKCJA2017

Mamy! Cała kolekcja rowerów Electra na sezon 2017 jest już dostępna!
Szczegóły znajdziecie: http://bit.ly/Electra2017

NIEODEBRANE SERWISY ROWEROWE – BARDZO WAŻNE


Projekt bez tytułu(3)
Nasze miejsca magazynowe na rowery serwisowe są ograniczone.
Prosimy o odebranie serwisów. W razie nieodebrania roweru, po 6 miesiącach od przewidywanej daty wykonania naprawy, potraktuje się jako wolę wyzbycia własności, co skutkuje uznaniem sprzętu za porzucony. Nieodebrany sprzęt przechodzi na własność serwisu rowerowego w celu pokrycia kosztów naprawy i magazynowania.

ZAPRASZAMY DO SERWISU ROWEROWEGO – SERWIS ROWEROWY | MOKOTÓW | WILANÓW


Serwis rowerowy działa na pełnych obrotach, robimy wszystko co możemy aby naprawy Waszych rowerów były wykonane na czas. W związku z dużym zainteresowaniem naszymi usługami, zachęcamy Was do telefonicznej rezerwacji wizyty w serwisie. Podstawowy przegląd ( 89zł ) spowoduje, że twój rower będzie bezpieczny i w pełni przygotowany do serwisu. Do zobaczenia!

Projekt bez tytułu(3)

ZACZYNAMY SEZON ROWEROWY!


Od dnia 1.04.2017 zaczynamy sezon rowerowy. W tym roku zwiększyliśmy ilość modeli rowerów Electra- obecnie posiadamy około 70 modeli w ciągłej sprzedaży. Ofertę standardowo uzupełnią marki GIANT, STRIDA oraz bardzo znana i ceniona za granicą, hiszpańska marka rowerów elektrycznych BH BIKES.

ZACZYNAM

20.03.2017 – ZAMYKAMY SEZON ZIMOWY


Zamykamy sezon

‼️ PRZYPOMINAMY ‼️ Jeśli planujecie wyjazd w marcu lub w kwietniu, PAMIĘTAJCIE, że nasza wypożyczalnia oraz serwis działają do 20.03.2017. Sprzęt zarezerwować możecie do 20.03, po tym terminie nie będziemy w stanie już przyjąć waszej rezerwacji. Puk, puk! Kto tam?
#SEZON #ROWEROWY Nadchodzimy

1 2 3 4